چهارشنبه ۲ اسفند سال ۱۴۰۲

زمزمه‌های بازگشت نمایشگاه کتاب تهران به اوین/ دولت در انتظار تصمیم‌گیری با شهردار جدید

_

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همواره با معظل مکانی ثابت برای برگزاری روبرو بوده است؛ جایی که بتواند شرایط برگزاری چنین نمایشگاه پر مخاطبی را داشته باشد.

دولت یازدهم بعد از رایزنی‌ها و جلسات بسیار بالاخره با شهرداری تهران، قراردادی برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب تهران بست، اما این مکان به علت دوری به شهر مخالفان زیادی داشت و با مشکلاتی هم که در دو نمایشگاه کتاب اخیر به علت بارندگی به وجود آمد مخالفان را بر حرف شان مصمم‌تر کرد که این مکان مناسب برگزاری نمایشگاه نیست.

دولت دوازدهم هنوز شکل نگرفته است، اما زمزمه هایی شنیده می‌شود که یکی از مسائلی به رییس جمهور گفته شده مسئله جابه جایی مکان نمایشگاه کتاب است؛ با توجه به تغییرات در سطح شهرداری تهران ، دولت جدیذ منتظر است تا با این اتفاق با تیم جدید شهرداری جلساتی برگزار شود تا بتوانند هر چن زودتر در مورد مکان جدید نمایشگاه کتاب تصمیم بگیرند.

گفتنی است که دولت یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های پیشنهادی اش برای برگزاری نمایشگاه کتاب، نمایشگاه بین المللی است که با توجه به امکانات و دسترسی می‌توان نمایشگاه را برگزار کرد.

باید دید دولت دوازدهم از قرداد رایگان چند ساله خود با شهرداری تهران صرف نظر می‌کند و نمایشگاه را دوباره به اوین باز می‌گرداند یا نه؟پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*